ALBION - Grzegorz Kołodziej
Opis

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszych czasach bez znajomości języka. Znacznie ułatwia to podróżowanie, a także znalezienie lepszej pracy. Właśnie dlatego wiele osób przykłada się do nauki języka. Ci, którzy nie potrafią się nim posługiwać mogą zapisać się na indywidualne lekcje. Język angielski w Poznaniu prowadzi nauczyciel, który ma doświadczenie w nauczaniu. Dostosowuje on poziom nauczania do danej grupy, dzięki czemu każdy może uczyć się w swoim tempie.

Ten nauczyciel to kolodziej-albion.com.pl, czyli Grzegorz Kołodziej, który ma doświadczenie w prowadzeniu zarówno lekcji indywidualnych, jak i grupowych. Dzięki temu każdy ma szanse nauczyć się posługiwać się angielskim, który znacznie ułatwia funkcjonowanie. Odpowiednie podejście i wiedza gwarantuje, że to nauczyciel, z którego usług korzysta wiele osób.

Data dodania: 2017-10-19


Domena: http://www.kolodziej-albion.com.pl/

Kontakt: 602 67 98 46

Miejscowość: Poznań

Adres: Lwa 25a

Kod pocztowy: 61-244

Dodaj KomentarzUżytkownik Erised dodał komentarz Ocena 4
Dziś znajomość języków obcych, a szczególnie angielskiego, wydaje się być koniecznością. Jak dla mnie najlepszą formą nauki są zajęcia indywidualne, gdyż pozwala mi to na maksymalne skupienie się na nauce. Takie zajęcia dużo mi dają, bo dzięki nim wskoczyłem na wyższy poziom i przymierzam się do egzaminów na certyfikat językowy.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: