Asgard - wycieczki do Islandii
Opis

Jeśli chcesz zwiedzić nietuzinkowy, pełen zapierających dech w piersiach widoków kraj, zdecyduj się na wyjazd do Islandii. Zobaczysz tam niesamowite formy geologiczne, pola lawy, wulkaniczne jeziora, rzeki lodowcowe oraz piękne wodospady, które z pewnością Cię zachwycą.

W odkrywaniu uroków Islandii pomoże Ci ASGARD - mała rodzinna firma, która powstała z prawdziwej pasji do tej wyjątkowej wyspy. Firma zajmuje się organizowaniem wycieczek do Islandii i są to zarówno krótkie, weekendowe wypady, jak i dłuższe, nawet kilkutygodniowe wyprawy objazdowe, podczas których uczestnicy mają okazję poznać najlepsze elementy islandzkiej przyrody, a także najciekawsze zabytki tamtejszej kultury i historii.

Osoby zainteresowane wyjazdem do Islandii mogą przedstawić reprezentantom firmy swoje oczekiwania odnośnie terminu wyjazdu, jego ceny, a także atrakcji, jakie chcieliby tam zobaczyć, a firma weźmie pod uwagę wszystkie sugestie i pomoże im zorganizować wycieczkę jak najlepiej dostosowaną do ich potrzeb.

Data dodania: 2018-04-15


Domena: https://www.wycieczkidoislandii.com/

Kontakt: 00354 7775995

Miejscowość: Reykjavík

Adres: 0 0

Kod pocztowy: 10-115

Dodaj KomentarzUżytkownik Urszula Cieślak dodał komentarz Ocena 5
Islandia pojawia się w wielu filmach i powieściach. Zawsze byłam ciekawa jak tam jest. W końcu udało się tam wybrać za pośrednictwem oferty tego rodzinnego biura podróży.
Opublikowano: 2018-08-01 15:33:40


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: