Glassandmore.pl
Opis

Prysznic to bardzo funkcjonalne urządzenie łazienkowe, które warto zainstalować w swoim domu. Zajmuje znacznie mniej miejsca niż wanna i daje możliwość wzięcia zarówno bardzo szybkiej kąpieli rano, jak i nieco bardziej relaksującej i znacznie dłuższej wieczorem, gdy zechcesz odpocząć po całym dniu pracy. Jeśli szukasz idealnej kabiny prysznicowej i zależy Ci na tym, aby zmówić ją zrobioną na wymiar oraz chcesz, aby była wykonana z wysokiej jakości materiałów, w nowoczesnym stylu, to koniecznie odwiedź stronę internetową glassandmore.pl i zapoznaj się z ich ofertą już teraz. Znajdziesz tam naprawdę szeroki wybór wysokiej jakości produktów wykonanych ze szkła hartowanego. 
Glass & More to firma, której możesz zaufać. Wszystkie produkty w ich ofercie są naprawdę wysokiej jakości, odporne na zniszczenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Doskonale sprawdzają się w łazienkach w różnym stylu. U nich znajdziesz drzwi szklane do kabiny prysznicowej, a także całe kabiny o różnych kształtach. Nie zwlekaj, już teraz sprawdź dokładnie ich ofertę i skontaktuj się z nimi jak najszybciej. 

Data dodania: 2018-10-01


Domena: https://glassandmore.pl/

Kontakt: 22 2428348

Miejscowość: Warszawa

Adres: Bruzdowa 19a

Kod pocztowy: 02-994

Dodaj KomentarzUżytkownik atirn dodał komentarz Ocena 3
Zamówione w tej firmie szklane drzwi na wymiar, sprawiły, że łazienka zyskała na wyglądzie. Takie szkło jest odporne na uszkodzenia i sprawdzi się w każdej aranżacji.
Opublikowano: 2019-03-13 13:04:07


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: