Schodydlakota.pl
Opis

Czy wiedzą Państwo, jaka jest ulubiona zabawa prawie każdego kota? Otóż koty uwielbiają skakać i drapać. Dlatego, jeśli już zdecydujemy się przygarnąć kota do domu, to warto kupić nie tylko drapak, równie dobrym i ciekawym rozwiązaniem są półki dla kota na ścianę, jakie ma do zaoferowania sklep internetowy Schodydlakota.pl. Na polecanej stronie znajdziesz nie tylko katalog mebli dla kota, ale galerię zdjęć prezentujących, jak może wyglądać naprawdę okazały park linowy, gdzie są zamontowane też różne półki i schodki.

W tak zorganizowanym parku kot może się bawić do woli, nawet przez wiele godzin. Pracownicy sklepu gwarantują, że po takich swawolach kot nie będzie miał ochoty drapać mebli, tor przeszkód będzie dla niego o wiele bardziej atrakcyjny. Co najistotniejsze, aby zrobić coś takiego w domu, czy mieszkaniu, wcale nie potrzeba dużo miejsca, gdyż wszystkie proponowane meble dla kota są montowane do ściny lub pod sufitem.

Data dodania: 2018-09-29


Domena: http://schodydlakota.pl/

Kontakt: 883 003 083

Miejscowość: Miłosław

Adres: Dąbrowskiego 15

Kod pocztowy: 62-320

Dodaj KomentarzUżytkownik Hubert Olszewski dodał komentarz Ocena 3
Półki oferowane dla kota na ścianę z wyżej podanej firmy są bardzo solidne i wytrzymałe. Nasz kot lubi bardzo na niej siedzieć.
Opublikowano: 2019-02-08 14:10:37


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: