SGS Polska Sp. z o. o.
Opis

Dla człowieka ważniejsza niż pożywienie jest tylko woda, ale aby spełniała swoją podstawową funkcję właściwie, musi być czysta i wolna od mikrobów. Tymczasem niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że nieszczelne szambo, czy ścieki odprowadzane po kryjomu byle gdzie, powodują zanieczyszczenie wody pitnej, do której przedostaje się wiele znanych wszystkim bakterii, np. coli. Jak trudno z nią walczyć wie tylko ten, w kim już kiedyś się zasiedliła. Dlatego tak istotne jest regularne badanie wody pitnej, aby w razie zagrożenia podjąć właściwe działania, chroniące jej użytkowników.

W przeprowadzaniu analiz wody specjalizują się laboratoria ze strony analizysrodowiska.pl, które znajdują się w wielu miastach naszego kraju. Kompleksowe badania są przeprowadzane zgodnie z wymogami aktów obowiązującego prawa, a najnowocześniejszy sprzęt i wieloletnie doświadczenie wykonujących je pracowników są gwarantem ich wiarygodności. 

Data dodania: 2018-01-20


Domena: http://sgs.analizysrodowiska.pl/

Kontakt: 32 449 2500

Miejscowość: Warszawa

Adres: Jana Kazimierza 3

Kod pocztowy: 01-248

Dodaj KomentarzUżytkownik Taledat dodał komentarz Ocena 4
Wszyscy znamy słowa o tym, że "czysta woda zdrowia doda", ale do stwierdzenia tego, czy spożywana przez nas woda jest zdrowa konieczne są badania. Moim zdaniem wiarygodne wyniki tych badań można uzyskać tylko w nowoczesnym laboratorium.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: