TIP-TOPOL Sp. z o.o.
Opis

Z pewnością niejeden kierowca wiele razy przekonał się, jak istotna jest dobra jakość opon podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych, dlatego, oddając opony do wymiany, zawsze stara się dowiedzieć, jak długo może jeździć jeszcze na obecnych. Nie zawsze daje się to stwierdzić wzrokowo, dlatego większość warsztatów stosuje tak zwane głębokościomierze.

Poszukując takiego drobiazgu, warto zajrzeć na stronę sklep.tiptopol.pl, gdzie znaleźć można kilka rodzajów tych urządzeń. Są to idealne narzędzia do szybkiej i wiarygodnej oceny stopnia zużycia bieżnika, który decyduje o przyczepności opony do podłoża i gwarantuje stabilność jazdy.

Sklep zadbał, aby warsztaty obsługujące różne rodzaje samochodów, od osobowych po wielkie maszyny budowlane, mógł tutaj nabyć odpowiedni głębokościomierz. Dlatego w ofercie ma między innymi głębokościomierze o zakresie od 0 do 150 mm do pomiaru głębokości bieżnika w oponach samochodów osobowych, ciężarowych i pojazdów wielkogabarytowych. Zatem każdy warsztat w zależności od tego, jakie rodzaje samochodów obsługuje, znajdzie odpowiednie narzędzie.

Data dodania: 2019-03-15


Domena: https://sklep.tiptopol.pl/

Kontakt: 61 815 22 42

Miejscowość: Pobiedziska

Adres: Kostrzyńska 33

Kod pocztowy: 62-010

Dodaj KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: