WIELITERM


Opis

Masz już dosyć tego, że w Twoim domu cały czas jest zimno? Mimo tego, że tracisz mnóstwo pieniędzy na ogrzewanie, to i tak nie udaje się utrzymać odpowiednio wysokiej temperatury, która będzie zadowalająca dla domowników? To znak, że któraś część Twojego domu nie jest szczelna, co oznacza, że większość wytwarzanego przez Ciebie ciepła i tak ucieka na zewnątrz, co oznacza, że ogrzewanie jest bezcelowe. Jeśli chcesz zlokalizować takie miejsca, to wykonaj badanie szczelności budynku w Krakowie, dzięki któremu o wiele łatwiej będzie Ci rozwiązać ten problem.

Koniecznie wejdź na stronę wieliterm.pl i zapoznaj się ze wszystkimi informacjami związanymi z tego typu badaniem. Ta profesjonalna ekipa podpowie Ci, w czym tkwi problem i będziesz mógł go rozwiązać, by już więcej nie mierzyć się z uciekającym ciepłem, które rzeczywiście może stanowić ogromną przeszkodę. 

Data dodania: 2018-02-13


Domena: http://www.wieliterm.pl/

Kontakt: 606 471 235

Miejscowość: Wieliczka

Adres: Lednica Górna 217

Kod pocztowy: 32-020

Dodaj KomentarzUżytkownik ofron dodał komentarz Ocena 3
W Wieliterm podchodzą fachowo do tematu badań budynków. Ja przeprowadzałem u nich audyt energetyczny, który pozwolił mi podjąć odpowiednie kroki pozwalające unikąć strat ciepła.
Opublikowano: 2018-08-13 08:43:21


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: