WOLAR Sp. z o. o.
Opis

Współczesny stan środowiska naturalnego pozostawia wiele do życzenia. W związku z tym coraz większą uwagę przykłada się do działań ekologicznych. Firma Wolar działająca na terenie Wielkopolski zajmuje się utylizacją olejów przepracowanych, które nie mogą być już ponownie użyte. W sytuacji, kiedy wyklucza się możliwość odzyskania oleju, wówczas konieczna jest utylizacja olejów. Firma zajmuje się odbiorem i utylizacją olejów hydraulicznych, grzewczych i przekładniowych.

Odbiera wszelkie oleje, które mogłyby zagrażać naturalnemu środowisko i dba o to, by zawsze przebiegał sprawnie i z zachowaniem norm bezpieczeństwa. W ofercie firmy można znaleźć odbiór zwiercin wiertniczych czy odbiór odpadów niebezpiecznych. Na wolar.eu zamieszczone są dokładniejsze informacje o aktualnej ofercie firmy. Skorzystaj z jej oferty, jeśli prowadzisz swoje własne laboratorium lub warsztat.

Data dodania: 2018-01-14


Domena: https://wolar.eu/

Kontakt: 501-530-028

Miejscowość: Brodnica

Adres: Szołdry 2

Kod pocztowy: 63-112

Dodaj KomentarzUżytkownik Liwia dodał komentarz Ocena 3
bardzo dobra firma, ja mam małą gastronomię w okolicahc Brodnicy i co jakiś czas umawiam się z pracownikami WOLAR-u by przyjechali odebrać zużyty olej roślinny i oddali go do utylizacji.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: