Akademia Face


Opis

Firma organizuje i prowadzi szkolenia wizerunkowe oraz wykłady motywacyjne dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw. Spotkania mogą odbywać się stacjonarnie w Warszawie lub siedzibie klienta albo online. W ofercie znajduje się między innymi szkolenie z autoprezentacji, etykiety w biznesie, ze sztuki przekonywania czy sytuacji kryzysowych.

Wszystkie spotkania prowadzone są przez doświadczonych dziennikarzy oraz ekspertów, których na co dzień można podziwiać w wielu popularnych programach telewizyjnych czy radiowych. Prowadzący chętnie dzielą się swoją unikatową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, z łatwością łączą teorię z praktyką po to, by uczestnicy otrzymali najważniejsze informacje z wybranej dziedziny. Dzięki temu usługi często polecane są innym.

Na stronie internetowej akademiaface.com znajdują się najważniejsze informacje o proponowanych usługach oraz opisy szkoleniowców. Założycielka akademii po uzupełnieniu formularza kontaktowego może przygotować indywidualną propozycję oferty.

Data dodania: 2022-04-06


Domena: https://akademiaface.com/

Kontakt: +48 501 301 773

Miejscowość: Warszawa

Adres: Opaczewska 67a

Kod pocztowy: 02-201

Dodaj KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: