LaMarta.pl


Opis

Salonów oświetleniowych jest cała masa, a co roku otwierają się kolejne, ale znalezienie właściwego oświetlenia, zwłaszcza tego zewnętrznego, nie jest wcale takie proste. Dlatego warto znaleźć sprawdzonego dostawcę, takiego jak LaMarta, który nie tylko sprzedaje gotowe produkty, ale również projektuje oświetlenie, proponując swoim klientom zróżnicowane rozwiązania, dopasowane do różnych potrzeb klientów indywidualnych, a także biznesowych.

W każdych ogrodach, czy to dużych, czy to małych sprawdzi się zewnętrzna lampa wisząca. Osobom, które szukają lampy zewnętrznej w stylu vintage, z pewnością spodoba się lampa wisząca ogrodowa VILLA Z GOLD w kolorze czarno-złotym. Dla wielbicieli epok minionych zaś sklep przygotował serię lamp retro classic, ciekawym modelem polecanym do każdego ogrodu jest lampa ogrodowa ODESSA w kolorze antycznego brązu.

Średni czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia wynosi od 1 do 15 dni. Wszystko zależy od tego, czy produkt jest dostępny na stanie salonu, czy trzeba go sprowadzać na indywidualne zamówienie.

Data dodania: 2019-07-31


Domena: https://www.lamarta.pl/

Kontakt: 535 145 500

Miejscowość: Dominowo

Adres: Powstańców Wlkp. 3

Kod pocztowy: 63-012

Dodaj KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: