Samadhi Joga


Opis

Wirtualne studio jogi organizuje zajęcia dla osób mających różny stopień zaawansowania. Ponadto pod adresem internetowym joga-online.pl można znaleźć sporo informacji o tym systemie ćwiczeń fizycznych, korzystnie wpływającym zarówno na kondycję fizyczną, jak i na samopoczucie. 

Można na przykład dowiedzieć się, czym jest czakra trzeciego oka i następnie, po zaznajomieniu z wszystkimi wiadomościami, zapisać na ćwiczenia i medytacje do doświadczonej instruktorki. Zajęcia z jogi czakralnej proponowane są osobom początkujący oraz średniozaawansowanym. Ich czas trwania to każdorazowo 30 minut. 

Na początku osoby zainteresowane udziałem w ćwiczeniach dowiedzą się, ile jest czakr w ludzkim ciele oraz za co odpowiada ich rozbudzenie. Centra te ulokowane są wzdłuż kręgosłupa, a zajęcia mają na celu ich pełne odblokowanie. Jedną z nich jest czakra ajna, znajdująca się na czole. Otwarcie jej proponowane jest szczególnie osobom zmagającym się z przewlekłym stresem, bezsennością oraz stanami depresyjnymi. 

Data dodania: 2023-03-20


Domena: https://joga-online.pl/

Kontakt:

Miejscowość: Warszawa

Adres: Romualda Mielczarskiego 1

Kod pocztowy: 02-798

Dodaj KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: