WindBal


Opis

Namioty sferyczne to nieodłączny element każdego eventu plenerowego organizowanego dla dużej publiczności. W celu możliwości schronienia się w przypadku złych warunków pogodowych namioty pneumatyczne stanowią doskonałe rozwiązanie, które cechuje się przede wszystkim niskimi kosztami wykonania. Dmuchane namioty są stawiane w błyskawicznym tempie przy pomocy specjalistycznych pomp, dzięki czemu nie wymagają dużych nakładów pracy. Dostosowane do danej imprezy namioty sferyczne to także doskonała okazja do działalności reklamowej sponsorów, którzy mają okazję umieścić na nich logo swojej firmy.

Planując zakup dmuchanych namiotów warto poszukać renomowanego producenta, który specjalizuje się w ich produkcji. Jednym z często polecanych i docenianych przez wielu zadowolonych klientów jest firma windbal.pl, która od ponad 10 lat działa na polskim rynku.

Data dodania: 2018-02-21


Domena: https://windbal.pl/

Kontakt: 793 834 035

Miejscowość: Tychy

Adres: Wałowa 39

Kod pocztowy: 43-100

Dodaj KomentarzUżytkownik onerat dodał komentarz Ocena 4
Namioty sferyczne od Windbal to świetny nośnik treści reklamowych w czasie eventów, które organizujemy. Do tego pratyczny i lekki, gdyż wystaczy je tylko napomopować sprężonym powietrzem.
Opublikowano: 2018-08-02 15:06:24


Oceń firmę (0 z 0 głosów)W najbliższym otoczeniu: